Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

PORADY

Zasłony świąteczne - inspiracje na święta Bożego NarodzeniaPrzyklejenie gwiazdek i śnieżynek może być niewystarczające. Aby jeszcze bardziej podkreślić bożonarodzeniowy nastrój, warto w swoim wnętrzu zastosować kolorowe zasłony świąteczne. Ich zaletą jest nie tylko prosty montaż. Co trzeba o nich wiedzieć? W jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

Zasłony na Boże Narodzenie do kuchni

Wspólne chwile z bliskimi można uwydatnić, decydując się na motywy świąteczne w najważniejszych pomieszczeniach domowych. W tym celu idealnie sprawdzą się różnokolorowe i wzorzyste zasłony oraz firanki, które będą nie tylko ładne wyglądać, ale też przepuszczą ilość światła niezbędną do stworzenia bożonarodzeniowego klimatu.

W kuchni opłaca się zastosować barwy czerwone oraz żółte, które podkreślą przytulność oraz podsycą głód i ciekawość. Taka kombinacja skłoni nie tylko do spróbowania potraw, ale i wysłuchania rodzinnych historii.

Do tego idealnie nadają się modele firanek z woalu i z ażurowymi panelami. Zaletą ich zastosowania jest elegancja oraz prosty montaż. Dobrym pomysłem jest również przyklejenie na okno różnych bombek, śnieżynek oraz gwiazdek. Całość dopełnić mogą zazdrostki z tematycznym motywem – nie tylko w kuchni.

Zasłony świąteczne do salonu

Z racji swoich większych rozmiarów, do salonu opłaca się wybrać nie tylko większe, ale i bogaciej zdobione firanki. Dzięki temu z łatwością stworzymy świąteczny klimat, a całość będzie prezentować się naprawdę szykownie.

Motywy związane z czerwienią też są mile widziane. W zależności od stylistyki salonu część domowników decyduje się również na niebieskie, a nawet zielone barwy. Tak samo jak w kuchni, i w salonie można dokleić gwiazdki, śnieżynki, płatki śniegu i inne bożonarodzeniowe dodatki.

Jak wybrać firanki na Święta?

Czasem o bożonarodzeniowy wystrój dbamy dosłownie na ostatnią chwilę. Warto więc zdecydować się na takie zasłony, które z łatwością się montuje i ściąga. Najpopularniejsze są modele montowane na przelotki oraz taśmy. Należy też wspomnieć o wymiarach firanek, które powinny być większe od długości karnisza.


data publikacji: 2022-12-21 12:56:09
Nowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne Białystok
Artaga kompleksowa dekoracja okien | ul. Mazowiecka 20, 16-001 Księżyno | woj. podlaskie | NIP: 5272328616 | Tel: 669 289 272 | e-mail: biuro@artaga.pl
© 2018 ArtAga | Mapa witryny | oprogramowanie choruzy.pl © 2018