Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

ZASŁONY

Zasłony na okna. Zasłony okienne zaciemniające, na przelotkach, 3D Warszawa, Kraków, Katowice, Białystok

ARTAGA - Przyjedziemy do Ciebie!

Zasłony na okna

Wbrew pozorom mimo dużej liczby firm oferujących dekoracje okien ładne zasłony nie jest wcale znaleźć tak łatwo. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tekstylnej zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszą ofertą na jeden z najważniejszych elementów dekoracji wnętrza jakim są gustowne zasłony.

Piękne zasłony okienne do domu

Mimo upływu lat piękne zasłony to w dalszym ciągu stanowią jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza, który powinien znaleźć się w każdym domu. Oferowane przez naszą firmę zasłony mogą być wykorzystywane zarówno w salonie, jak również wszystkich pozostałych pomieszczeniach domu – sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Równie ciekawie i praktycznie prezentują się zasłony w jadalni. Warto też rozważyć powieszenie zasłony w gabinecie.

Jeżeli chodzi o element dekoracyjny okna jakim są zasłony, jedynym co ogranicza naszych Klientów w wyborze jest ich wyobraźnia. Oferujemy zasłony w różnych kolorach, fasonach i krojach. Hitem sprzedaży wśród naszychKlientów od wielu lat są niezmiennie białe zasłony oraz welurowe zasłony, ale nie jest to jedyna nasza propozycja. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez nas zasłon z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Zasłony w kwiaty (kolory m.in: szare, turkusowe, czarne, białe)

Dużą popularnością cieszą się również zasłony w kwiaty. Są one dostępne w wielu interesujących kolorach i wzorach graficznych i mogą stanowić unikalną i niezwykłą ozdobę wnętrza każdego pomieszczenia. Równie interesująco prezentują się zasłony turkusowe. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że mimo upływu lat sporym powodzeniem, szczególnie w minimalistycznie urządzonych, współczesnych wnętrzach cieszą się białe zasłony.

Naszą ofertę uzupełniają stylowe zasłony w różnych kolorach i o modnych fasonach, mające zastosowanie w dużych i nasłonecznionych pomieszczeniach zasłony zaciemniające blackout oraz mające w ostatnich latach duże wzięcie zasłony szare doskonale sprawdzające się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim.

Zasłony 3D

W naszym asortymencie znajdziesz również nowoczesne i niezwykle popularne w ostatnich latach zasłony 3d dające efekt trójwymiarowej przestrzeni, efektowne i kontrastowe zasłony w pasy oraz minimalistyczne i stylowe czarne zasłony.

Zasłony na przelotkach (kółkach)

W sprzedaży posiadamy zasłony na przelotkach znane też jako zasłony na kółkach. To popularne dziś rozwiązanie ułatwia zamontowanie zasłon i gwarantuje łatwość i wygodę podczas ich codziennego użytkowania.

Szyny i biżuteria do zasłon

Oferujemy również akcesoria – w naszym asortymencie znajduje się biżuteria do zasłon jak również szyny do zasłon. Służymy Państwu fachowym doradztwem na każdym etapie ich zakupu.

Jeżeli szukasz pomysłu na domowe zasłony galeria, która znajduje się na naszej stronie internetowej może stanowić dla Ciebie ciekawą inspirację. Zachęcamy również do zapoznania się ze zdjęciami naszych dotychczasowych realizacji. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz gotowe i modne zasłony, które zyskają Twoje uznanie i stworzą niezwykły efekt dekoracyjny we wnętrzu Twojego domu.

zobacz nasze realizacje
Nowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne Białystok
Artaga kompleksowa dekoracja okien | ul. Mazowiecka 20, 16-001 Księżyno | woj. podlaskie | NIP: 5272328616 | Tel: 669 289 272 | e-mail: biuro@artaga.pl
© 2018 ArtAga | Mapa witryny | oprogramowanie choruzy.pl © 2018