Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Firany na kółkach

Dekoracje okienne — jako większe ozdoby w pomieszczeniu — najbardziej wpływają na estetykę wnętrz. Do nichnajczęściej wybiera się modne firany na kółkach, ponieważ stanowią praktyczne i wygodnie rozwiązanie, które oferujemyPaństwu w naszym sklepie. Warto się na nie zdecydować, gdyż są to tkaniny pasujące do kuchni, salonu, sypialni, biuraczy tarasu, a nie od dziś wiadomo, że stylowy wygląd domowych przestrzeni daje domownikom poczucie satysfakcjii szczęścia. A to dopiero początek zalet!

Firany na kółkach — proste w montażu, bezpieczne w użytkowaniu

W odróżnieniu od innych popularnych modeli, firanki na kółkach wyróżniają się najłatwiejszym montażem, gdyż dziękiobrączkom można je łatwo i szybko zawiesić na karniszu, bez konieczności przewlekania materiału. Wystarczy jedynienasunąć go na drążek oraz rozciągnąć po całej jego długości, aby ozdoba mogła w pełni się rozwinąć. W ten sposóbmożna równomiernie rozłożyć tkaninę, a także podkreślić styl pomieszczenia. To również bezpieczeństwo w przesuwaniutkaniny po karniszu, co pomaga w regulowaniu światła w domowym wnętrzu.


Aby firana na kółkach mogła stanowić estetyczną dekorację okienną, ważne jest nie tylko jej prawidłowe powieszenie.Istotny jest też odpowiedni wygląd, co oznacza, że wzornictwo i kolorystyka muszą być dopasowane do stylu i charakterupomieszczenia. Chcemy to Państwu ułatwić, dlatego tkaniny z naszego sklepu występują w różnych kolorach i wzorach.Warto podkreślić, że krążki również można dostosować do barwy karnisza, dzięki czemu zachowa on spójność zwyglądem tkaniny. W efekcie całość może podkreślać kolor ścian oraz mebli — lub tworzyć z nimi ciekawy kontrast —a także zręcznie zamaskować rzucający się w oczy drążek.

Szyte na miarę firany na kółkach

Na koniec, muszą Państwo dopasować rozmiar firany na kółkach tak, by był on zgodny z wielkością okna i specyfikąpomieszczenia. Zachęcamy do wybrania odpowiedniego rozmiaru tkaniny z naszej oferty, a także do skorzystania z opcjiszycia na miarę. W razie potrzeby zajmiemy się też montażem zaprojektowanej ozdoby. Zapraszamy serdecznie doskładania zamówień i skontaktowania się z naszym zespołem!

Nowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne Białystok
Artaga kompleksowa dekoracja okien | ul. Mazowiecka 20, 16-001 Księżyno | woj. podlaskie | NIP: 5272328616 | Tel: 669 289 272 | e-mail: biuro@artaga.pl
© 2018 ArtAga | Mapa witryny | oprogramowanie choruzy.pl © 2018