Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

ROLETY

Rolety okienne do kuchni, salonu i pokoju Warszawa, Kraków, Katowice, Białystok

ARTAGA - Przyjedziemy do Ciebie!

Rolety są coraz chętniej wykorzystywane do dekoracji okien, zarówno w nowoczesnych jak i stylowych aranżacjach. Doskonale zastępują firany z zasłonami, a aranżacje okien z ich  udziałem nabierają stylu i charakteru. Rodzaj rolet oraz tkaniny na rolety dobieramy odpowiednio do stylu wnętrza,  uwzględniając funkcję jaką mają one pełnić.Wykonujemy wszystkie rodzaje rolet na wymiar. Wybór fasonu i rodzaju tkaniny zależy od Ciebie. Proponujemy:
  • rolety rzymskie, 
  • rolety weneckie, 
  • rolety austriackie, 
  • rolety panelowe tzw. ścianki japońskie 
Zastanawiasz się czy rolety to właściwe rozwiązanie dla Ciebie? Dowiedz się jakie są wady i zalety rolet rzymskich A jeśli już wiesz, że chcesz mieć rolety u siebie, to skontaktuj się z nami już dziś.

Modne rolety

Rolety to umocowane na specjalnym mechaniźmie systemy osłonowe służące do ochrony pomieszczenia przed jego nasłonecznieniem. Rolety są obecnie uznawane z a najbardziej rozpowszechniony rodzaj osłony okiennej. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej sprzedawanych produktów w oferowanym przez nas asortymencie.

Rolety okienne

W ofercie firmy ARTAGA znaleźć można rolety okienne wszystkich rodzajów – wśród nich rolety do kuchni oraz modne rolety do salonu. Ze względu na miejsce montażu rolety można podzielić na rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne. Te pierwsze, o których wspominamy w niniejszym tekście, funkcjonują też pod bardziej rozpowszechnionymi nazwami jakimi są rolety materiałowe oraz rolety okienne.

Rolety działają w niezwykle prosty, a zarazem praktyczny sposób – są podnoszone i opuszczane za pomocą łancuszka, w systemie samohamującym. Co istotne montaż rolet odbywa się w sposób całkowicie bezinwazyjny, co oznacza, że nie niszczy się ramy okna.

Modne rolety dekoracyjne

Rolety okienne mają bardzo szerokie zastosowanie - pasują do praktycznie każdego pomieszczenia świetnie uzupełniając wnętrze domu. Rolety dają też mnóstwo możliwości jeżeli chodzi o dobór ich materiału, koloru tkaniny oraz koloru oprzyrządowania- koloru łańcuszka sterującego roletą. W zależności od wybranej tkaniny rolety mogą całkowicie zaciemniać pomieszczenie lub spełniać formę dekoracyjnej zasłony lub firany.

Rolety do kuchni, salonu i sypialni

Firany rolety cenione są przede wszystkim za swoją funkcjonalność i walory dekoracyjne. W przypadku produktu, jakim są rolety do kuchni, staramy się proponować naszym Klientom rolety, które będą podkreślały charakter tego najważniejszego w domu pomieszczenia. W zależności od wybranej tkaniny rolety świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak również klasycznych. Co istotne, rolety firanki pięknie prezentują się również w sytuacji gdy patrzymy na okno z zewnątrz. Warto o tym pamiętać w chwili, gdy będziecie Państwo wybierać rolety do salonu.

Zaletą produktu, jakim są rolety dekoracyjne jest przede wszystkim umożliwienie użytkownikom zasłonięcia całego okna. Rolety zapewniają również efektowny design i wysoki poziom prywatności. Jeżeli powyższym tekstem udało się nam Państwa przekonać do wyboru rolety, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i zapoznania się z naszą ofertą. Pomożemy Wam w wyborze rolety, która będzie zarazem praktycznym rozwiązaniem i będzie pasowała do wnętrza Waszego domu. Możecie Państwo zaufać naszemu doświadczeniu – szyciem rolet zajmujemy się od wielu lat, a o pozytywnych opiniach na temat naszego sklepu najlepiej świadczą recenzje naszych dotychczasowych Klientów.

Nowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne Białystok
Artaga kompleksowa dekoracja okien | ul. Mazowiecka 20, 16-001 Księżyno | woj. podlaskie | NIP: 5272328616 | Tel: 669 289 272 | e-mail: biuro@artaga.pl
© 2018 ArtAga | Mapa witryny | oprogramowanie choruzy.pl © 2018