Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

WYKUSZ

Wykusz. Firany i zasłony do wykuszu Warszawa, Kraków, Katowice, Białystok

ARTAGA - Przyjedziemy do Ciebie!

Firany i zasłony do wykuszu

Firany na wykusz stanowią osobny i specyficzny rodzaj firan z racji tego żesą przeznaczone do niestandardowej zabudowy. Jednocześnie firany na wykusz stanowią niezwykłą ozdobę wnętrza. Dzięki temu, ze okna znajdują się pod niestandardowym kątem firany na wykusz są w stanie skutecznie go doświetlić. Umiejętnie dobrane firany do wykuszu podkreślą grę świateł we wnętrzu i sprawią, że stanie się ono absolutnie unikalne i wyjątkowe.

Firany na wykusz

Firany do wykuszu mają wiele praktycznych zastosowań – optycznie powiększają powierzchnię pomieszczenia i we wspaniały sposób doświetlają jego wnętrze. Największą zaletą firany na wykusz jest to, że dzięki niej wnętrze staje się jasne i optycznie powiększone. Warto w tym miejscu podkreślić, że firany do wykuszu znajdują zastosowanie nie tylko w salonie – z dużym powodzeniem mogą również spełnić swą funkcję w wykuszu znajdującego się w kuchni, jadalni, a nawet sypialni. Dzięki zastosowaniu firany na wykusz pomieszczenie zyska niezwykłą oprawę, a przebywanie w nim stanie się prawdziwą przyjemnością. Warto o to zadbać, bo dobrze dobrane firany na wykusz i zasłony na wykusz są w stanie odmienić każde wnętrze.

Decydując się na firany do wykuszu należy przede wszystkim zastanowić się jaką funkcję mają tam pełnić. Warto pamiętać o tym by na firany na wykusz zapewnić odpowiednią ilość miejsca. Wybór dekoracji to już kwestia indywidualna – po bokach, dla zmiękczenia efektu, można zastosować zasłony w wykuszu lub powiesić firany na wykusz o długości sięgającej podłogi.

Firany na wykusz można zawiesić na wiele sposobów. Można podpiąć je na boki lub w klepsydrę, można też zostawić firany na wykusz lekko zawieszone. Należy jednak pamiętać, że wykusz to nie jedyne okno w domu. Firany na wykusz oraz zasłony na wykusz powinny być więc dopasowane do pozostałych dekoracji okiennych znajdujących się w danym pomieszczeniu.

Zasłony do wykuszu

W ofercie firmy ARTAGA znajdziesz firany na wykusz oraz zasłony na wykusz w wielu konfiguracjach. Ze względu na niestandardowe wymiary okien naszym Klientom proponujemy firany do wykuszu oraz zasłony w wykuszu uszyte na wymiar – to najlepszy sposób na podkreślenie unikalności dekoracji. Pomiaru dokonujemy bezpośrednio w pomieszczeniu, w którym firany do wykuszu mają być zamontowane.

Jeżeli nie masz pomysłu na firany na wykusz, skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży dekoracji okien i z przyjemnością dobierzemy odpowiednie firany do wykuszu oraz zasłony do wykuszu w Twoim domu.

zobacz nasze realizacje
Nowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienNowoczesne dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienStylowe dekoracje okienDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne BiałystokDekoracje okienne Białystok
Artaga kompleksowa dekoracja okien | ul. Mazowiecka 20, 16-001 Księżyno | woj. podlaskie | NIP: 5272328616 | Tel: 669 289 272 | e-mail: biuro@artaga.pl
© 2018 ArtAga | Mapa witryny | oprogramowanie choruzy.pl © 2018